Školení v Akreditovaném středisku

učebna na ul. Balzacova 6 
              
02.02.2021 od  7,00  hod.(            obsazeno             ).
03.02.2021 od  7,00  hod.(            obsazeno             ).
06.02.2021 od  7,00  hod.(            obsazeno             ).
07.02.2021 od  7,00  hod.(            obsazeno             ).

*     školení ve Frýdku - Místku         ( areál  ČSAD a.s. )V našem Akreditovaném středisku provádíme: vstupní i pravidelné školení řidičů z povolání pro skupiny ŘP. C,CE,D, 
Výcvik lze provádět i na splátky, výukový materiál k dispozici.
Běžné kurzy i individuální výuka.
 
Pravidelné školení

Tohoto školení jsou povinni se zúčastnit držitelé platného „Průkazu profesní způsobilosti řidiče“. Celkový rozsah školení představuje 35 hodin a je nutno jej absolvovat do konce pátého roku od data vydání průkazu.
Pravidelné školení se dělí do ročních kurzů v rozsahu 7 hodin.
 

Vstupní školení

Vstupní školení pro získání „Průkazu profesní způsobilosti řidiče“. Toho je povinen se zúčastnit každý řidič nákladních vozidel nad 3,5 tuny a řidič autobusu převážející 9 a více osob (kromě řidiče), který není držitelem platného „Průkazu profesní způsobilosti řidiče“. Vstupní školení se provádíme výukou a výcvikem a je zakončeno zkouškou z profesní způsobilosti řidiče.

Základní rozsah školení je v rozsahu 140 hodin pro všechny řidiče. Z toho je 130 hodin věnováno výuce 10 hodin výcviku.

Rozšířený rozsah školení provádíme v délce 280 hodin. Z nich pak 260 hodin představuje výuku a 20 hodin výcvik. Tomuto školení je povinen se podrobit řidič skupin C a C+E do 21 let, a řidič skupin D a D+E do 23 let.

Vstupní školení – Zvláštní část výuky pro novou skupinu

Je určeno řidičům, kteří absolvovali vstupní školení pro skupiny a podskupiny řidičských oprávnění C1, C1+E, C a C+E, pokud chtějí řídit vozidlo, k jehož řízení opravňuje řidičské oprávnění skupiny a podskupiny D1, D1+E, D a D+E, a obráceně.

Zvláštní část výuky pro novou skupinu a podskupinu řidičských oprávnění představuje 45 hodin. 35 hodin výuky a 10 hodin výcviku. Rovněž toto školení je zakončeno zkouškou z profesní způsobilosti řidiče.